קצת עליי

profile photo Hadas.jpg

שונאת להצטלם. כמעט ולא תראו צילומים שלי...ולכן אני משעממת אתכם עם אותה תמונה כל הזמן :\

היי היי,
קוראים לי הדס אבידור גולדין ואני קודם כל ולפני הכל אמא ל 4 ילדים מהממים!
(טפו טפו טפו חמסה חמסה שום בצל שום בצל)
אני מעצבת גרפית כבר 20 שנה (כמעט). לפני עשור היה לי מפעל מתוק במיוחד בשם Candy Fashion שהתמחה בעיצוב ושיווק זרים מתוקים בארץ ובעולם. בשנת 2008 הוא זכה בתחרות לעסקים קטנים במקום הראשון ואני הרגשתי שהוכחתי לעצמי ולעולם שהגבול הרבה מעבר לשמיים.
אז יצאתי לדרך חדשה והגשמתי את החלום שלי להיות אמא במשרה מלאה. אבל בתכל'ס, שום דבר לא השתנה. המשכתי להיות מנהלת השיווק והפרסום, שרות הלקוחות, הכספים והמשרד....רק של הילדים שלי. היות והיום יום שלי עמוס בהסעות ובשעות מחוץ לבית נאלצתי למצוא תחליף לתוכנות הגרפיות שלי שעל המחשב ואז גיליתי את Canva. בהתחלה הייתי חשדנית וסקפטית אבל מהר מאד (מאד) הבנתי את הפוטנציאל ואת היכולות שלה. היא הפכה את עבודת העיצוב שלי להרבה יותר כייפית, יותר כלכלית ותתפלאו - יותר מקצועית! התאהבתי והתמכרתי ואני משתמשת בה כבר שנה. 
אז הנה מצאתי את עצמי מכינה עיצובים ומתכננת הפקות מדי יום ויזמויות בלי סוף.
היזמות החביבה עליי מכולן היא Garage Lady. יזמות חברתית העוסקת בצרכנות נבונה בתחום הלייף סטייל, או בקיצור: איך להראות מיליון דולר בשקלים בודדים בלבד. אני חיה ונושמת יד שניה ומבקרת בחנויות יד שניה ובשווקי פשפשים כל שבוע. כן, כל שבוע!
אני תופרת תחפושות (אבל רק לילדים שלי אז אל תנסו....) ואני מעבירה הרצאות מלאות בהשראה וטיפים להכנת תחפושות מפריטי יד שניה בלבד. זה לא רק יפיפה אלא גם נכון בתרבות השפע שלנו. חינוך להתנהלות ירוקה יותר ופיתוח היצירתיות, שלנו ושל ילדנו.
גם את ילדי אני מחנכת ליזמות ובתי הבכורה החלה ליזום מכירות ג'ינסים יד שניה כדי לממן לעצמה את הלימודים בלוס אנג'לס. היו לה המון רעיונות טובים ולאות הזדהות החלטתי ללמד כמה חברות איך משתמשים ב Canva תמורת תשלום סימלי ולעזור לה לגייס עוד קצת מימון. הרשימה היתה כל כך ארוכה שהייתי צריכה לפתוח עוד ועוד סדנאות. אחרי חצי שנה שאירחתי בסלון ביתי (עם קפה בספלי וינטג' ועוגה מעשה ידי) נענתי לקריאת השוק והחלטתי ליצור את הסדנה הדיגיטלית הראשונה שלי. עשיתי הכל לבד: התסריט, הצילום, העריכה, העיצוב, ההתמשקות עם כל אתרי הסליקה והאחסון, הרשתות החברתיות והשיווק. והנה אני כאן לפניכם, נרגשת להשיק את היצירה החדשה שלי. מה יש בסדנה ולמי היא מיועדת, זה כבר בפרק על הסדנה.
מקווה שנתראה שם :)
שלכם,

הדס